Žagarės gimnazijos moksleiviai - Šv. Jokūbo kelio Lietuvoje ambasadoriai

Tęsdami Marius Dyglys Žagarėje pradėtą tradiciją ir atsakydami į tradicinės estafetės globėjos - Kovo 11-osios Akto signatarės dr. Laima Andrikienė kvietimą, kartu su Žagarės gimnazija bendruomene bei mokiniais prisijungėme prie tradicinės jaunųjų ambasadorių estafetės????????. Šv. Jokūbo kelio šviesa????. Ji dedikuojama Šventiesiems Jokūbo metams.
2021 m - Šventieji Jokūbo Metai. Tai metai, kai liepos 25 d. yra sekmadienis, o per šimtmetį tai nutinka keliolika kartų????.
Šiandienos žygis sutapo su Gedulo ir vilties dienos minėjimas diena, tai tylos minute buvo pagerbti prieš 80 metų per prievartą į nežinią ištremti žmonės...
Diena eilinį kartą pasitaikė kaip ir tikrąjame Ispanijos kely - buvo tikrai karšta...???? Bet pasišnekučiuojant ir besidairant po daugumai naujas vietas, tie 15 karštų kilometrų netruko prabėgti????. (Kai kam tai buvo pirmas toks didelis žygis pėsčiomis????). Noriu pasidžiaugti ir padėkoti ŽagarėsGimnazija visai bendruomenei už puikiai su pliusu atliktus namų darbus!????❤️ Viskas “sustyguota” iki smulkmenų: ir policijos palyda ir 100 proc. apsauga iš visų pusių (Joniškio policijos bendruomenės pareigūnai????????), ir Lietuvai svarbios datos paminėjimas, ir nuoširdus Žagarės parapijos klebono Andrius Valčiukas palaiminimas išlydint į kelią????❤️, ir Žagarės Seniūnija pagalba prisidedant prie bendro projekto...❤️????????. Na, o grįžus visus maloniai pradžiugino Žagarės gimnazijos virėjų su Gediminas Bielskis priešaky išvirta gardi, kvepianti, garuojanti košė????????. Ir nuovargio kaip nebūta!????????????